Najděte zájezd podle svých představ

... načítám ...

Velký Meder SPA & Wellness hotel Orchidea***

Země Slovensko
Oblast Jižní Slovensko
Doprava vlastní
Místo Velký Meder
Typ zájezdu pobytový
Ubytování hotel
Stravování polopenze
Kategorie ***
 2024 Harmonia Perfect relax Labužník
min. 2 noci
cena za 1 noc
2 noci
3 noci
cena za 1 osobu při počtu a složení osob na pokoji
pokoj 1/1 - 1 osoba
3 690
-
-
pokoj 1/2 - 2 dospělé osoby
2 750
6 190
8 450
pokoj 1/3 - 2 dospělé osoby + 1 dítě
2 350
-
-
pokoj 1/2 - 1 dospělá osoba + 1 dítě
2 750
-
-
pokoj 1/3 - 1 dospělá osoba + 2 děti
2 350
-
-
přistýlka dospělá osoba
1 750
-
-
přistýlka dítě 3-14,9 let
1 590
-
-
dítě do 11,9 let bez lůžka
950
-
-

Děti do 2,9 let ZDARMA bez nároku na služby.Termální koupaliště Thermal Covinus Velký Meder

Termální koupaliště Thermal Covinus Velký Meder je obklopeno lesoparkem. Ve všech bazénech je termální voda s teplotou 27-30 stupňů Celsia. Vodní plocha krytého bazénu s atypickým tvarem (má rozlohu 300 m2 a jeho hloubka je 1,3 m) a polokrytý sedací bazén s vyšší teplotou vody vytvářejí ideální podmínky pro oddych a relaxování. V létě je k dispozici 8 bazénů, restaurace, občerstvení, dále je možné využít perličkovou koupel, masáže, solárium, saunový svět, bioptron léčbu a kosmetický salón.

  Poloha

Hotel se nachází přímo před vchodem do termálního koupaliště (cca 20 m).

  Stravování

Polopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu v hotelové restauraci.

  Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky - LCD televize, trezor, lednička, internet, telefon, sociální zařízení, fén, balkon.

Apartmán LUX - dvě místnosti, každá se 2 lůžky, LCD televize, trezor, lednička, internet, telefon, sociální zařízení, fén, 2x balkon.

Apartmán ROYAL - dvě samostatné ložnice, velká obývací místnost, kuchyňka, LCD televize, trezor, lednička, internet, telefon, sociální zařízení, fén

  Vybavení

Recepce, restaurace, kavárna, salónek, letní terasa, úschovna cenných předmětů, pokojová služba, praní a žehlení prádla, kosmetické služby, wellness, masáže a procedury, krytý relaxační bazén (10 m), uzavřené parkoviště.Cena zahrnuje

Harmonia - 1x ubytování s polopenzí, vstup do termálního areálu, parkování, Vital balíček (ovoce, víno), zákonné pojištění CK.

Perfect relax - 2x ubytování s polopenzí, 1x vstup do termálního areálu, parkování, 1x bylinná antistress masáž, 1x luxusní detoxikace těla, 1x vstup do wellness centra (2 hod.), zákonné pojištění CK.

Labužník - 3x ubytování s polopenzí, 2x vstup do termálního areálu, parkování, 1x celotělová masáž, 1x zapékaný sendvič + pivo, 1x láhev vína, zákonné pojištění CK.

Relaxační pobyt - 3x ubytování s polopenzí, 2x vstup do termálního areálu, parkování, zákonné pojištění CK.Cena nezahrnuje

  • pobytová taxa 1 Euro/os./noc
  • cestovní pojištění včetně storna pobytu Kč 34,-/den, děti do 18 let Kč 17,-/den